Slider

Osiągnięcia edukacyjne klas IV-VIII

2019/2020

Filip Matysek- laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego                         

(opiekun: Agata Łuszczyna)

Szymon Ślązak- laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2020”

(opiekun: Joanna Strzelzyk)

2020/2021

Szymon Ślązak – laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2021

(opiekun: Joanna Strzelzyk)

Zuzanna Lizon – laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2021

(opiekun: Ks. Daniel Jaszczyszyn)

Jagoda Łukasik – laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2021

(opiekun: Ks. Daniel Jaszczyszyn)

Jagoda Łukasik – laureatka Ogólnopolskiego konkursu plastycznego na motyw promujący polski bon turystyczny.

Julia Szotka – laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2021

(opiekun: Ks. Daniel Jaszczyszyn)

Karolina Rył – laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2021

(opiekun: Ks. Daniel Jaszczyszyn)

Karolina Rył – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym okazji przypadającej setnej rocznicy przeprowadzenia plebiscytu na Śląsku oraz wybuchu III powstania śląskiego 

(opiekun: Jerzy Koteluk)

Maciej Bednarski – pierwsze miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym okazji przypadającej setnej rocznicy przeprowadzenia plebiscytu na Śląsku oraz wybuchu III powstania śląskiego 

(opiekun: Jerzy Koteluk)

Szkolne Koło LOP- laureatem Ogólnopolskiej Nagrody „Pegaz 2020”

(opiekun: Małgorzata Tułodziecka)

Filip Matysek-laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego        

(opiekun: Agata Łuszczyna)

Jakub Wanat- laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego       

(opiekun: Kamila Denderes)

Jakub Wanat- finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2020/2021      

(opiekun: Ewa Kozok)

Jakub Wanat- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUS.

(opiekun: Kamila Denderes)

Jakub Wanat – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2021.

(opiekun: Ewa Kozok)

Julia Warmuzińska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

(opiekun: Jerzy Koteluk )

Julia Warmuzińska – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2021.

(opiekun: Ewa Kozok)

Stanisław Łydka – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2021.

(opiekun: Halina Sobolewska)

Lena Wojdyła – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2021.

(opiekun: Małgorzata Majewska)

Barbara Królikowska – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2021.

(opiekun: Małgorzata Majewska)

Natalia Klabisz- laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUS.

(opiekun: Agata Łuszczyna)

Dawid Denderes- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUS.

(opiekun: Agata Łuszczyna)

Paweł Mehlich- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUS.

(opiekun: Agata Łuszczyna)

Skip to content