Odkrywcy SuperMocy

W dniach 19-23 października 2020r uczniowie klasy VI b wraz z nauczycielką języka polskiego panią Małgorzatą Barć, przystąpili do ogólnopolskiego projektu „Tydzień Uczniowskiej SuperMocy”. Celem projektu było odkrywanie talentów, mocnych stron każdego dziecka. Uczniowie zaangażowali się w projekt poprzez: obejrzenie filmu „Cyrk motyli”(2009) Nick Vijcic; wykonanie lektury w pudełku „Dedal i Ikar”-odwaga czy lekkomyślność; analizowanie problemu pomnażania talentów ma przykładzie „Przypowieści o talentach ”Biblia Tysiąclecia; zapoznanie z teorią talentów Marcusa Buckinghama i Donalda O. Cliftona i na jej podstawie zaprojektowanie własnego pióra talentu i przymocowanie go do klasowych skrzydeł mocy. Projektowi towarzyszył utwór Joszko Brody „Widzieć świat pozytywnie”. Za zaangażowanie się w projekt nasza szkołą otrzymała certyfikat „Szkoła Odkrywców SuperMocy”, a pani Małgorzata Barć tytuł ”Odkrywca SuperMocy”.